Ünye Açıkgöz Nakliyat

Ünye Açıkgöz Nakliyat

Ünye Açıkgöz Nakliyat, ilçemizde eşya taşımacılığı hizmeti veren bir firma. Ev ve işyerlerinizin eşyalarının taşınması konusunda yardımcı oluyorlar.

İlçe içi taşınma hizmeti dışında Ünye’ye taşınma veya Ünye’den taşınma durumlarınızda da firmadan şehirlerarası olarak taşıma hizmeti alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bir süre önce gidip randevu almanız gerekiyor.

Firma taşımalarını; eşyalarınızı önce streç film ile ambalajlıyor ve akabinde bu ambalajın üzerine sünger tarzı bir kalın bir kumaş ile sarıp o şekilde taşıma yapıyorlar. Bu şekilde taşıma yapıldığında eşyalarınız kirlenmiyor; çizilip yıpranmıyor. Zaten eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiğinde -sigortalı taşıma yaptıkları için- masraflarınızı karşılıyorlar.

Fiyatta ise eşyaların indirileceği kat, tekrar çıkarılacağı kat, asansör durumuna göre bir belirleme yapıyorlar. Şehirlerarası olduğunda işin içine mesafe’de giriyor.

Açıkgöz nakliyat ile çalışmanın en güzel yanlarından biri ise sökme ve kurulum işlemlerinizde eve taşınma öncesi ve sonrasında usta getirmenize gerek kalmıyor; kendi ekibi ile sökme ve kurma kısımlarını hallediyorlar.

İşletmeci : Ali Açıkgöz

Telefon Numarası : 0 (452) 333 85 85

Gsm Numaraları : 0 (543) 760 27 34 & 0 (534) 777 73 34

Adres : Liseler Mahallesi, Belediye Caddesi, Hanboğazı Mevkii, Numara : 76/B – P.K. Ünye/OrduBu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

5 Yorum

 • Evimi Açıkgöz Nakliyata taşıttım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, eşyalarım zarar gördü. Zararımı karşılamadılar. Eşyalar sigortalı dedi, sigorta poliçesi verdi ama sigorta şirketi zararı karşılamadı poliçede terör yangın ve selden kaynaklı zarar karşılanır yazdığı için. Eşyalarım da geç geldi ve eşyaların dışına sarılan kumaş eşyalarda leke yaptı.

  • Biz kimsenin eşyasına zarar vermedik. Zarar verdiysek de zararını karşılamışızdır bu bizi lekelemek için yaptığınız yorumlar hiç bir anlam ifade etmiyor iyi günler.

  • Taner bey kesinlikle doğru söylüyor ve haklı. Çünkü açıkgöz nakliyatta bende çalıştım. Alt seviye eleman olduğum için söz hakkım yoktu. Ve çalışma şekli tamamen anlatılan disinda.. sigorta yok başka herşey var sahip çıkmadıklarida doğrudur.

 • Taner bey kesinlikle doğru söylüyor ve haklı. Çünkü açıkgöz nakliyatta bende çalıştım. Alt seviye eleman olduğum için söz hakkım yoktu. Ve çalışma şekli tamamen anlatılan disinda.. sigorta yok, diğer herşey var sahip çıkmadıklarıda doğrudur.

 • Sayın Arkadaşım; Yalandan yere benim hakkımda yorum yapıyorsun.
  neyi biliyorsun?
  sen bende kaç gün çalıştın?
  Hiç yoktan yere hakkımda yorum yapıyorsunuz. İntarnet üzeri yapmış olduğunuz yorumlar asılsızdır, yalandır. İnsanları müşterilerimi intarnette görsün diye bu şekil kötü yorumlar yapıyorsunuz. Beni AÇIKGÖZ NAKLİYAT olarak tanıyan zaten tanıyor. Ben sizin hakkınızda kötü yorum yapmıyorum. Sizi Allah’a havale ediyorum.
  Ben AÇIKGÖZ NAKLİYAT olarak Ordu/Ünye ve Türkiye civarında 7/24 tecrübeli elemanlarımızla birlikte yolumuzda devam ediyoruz. Kimse beni karalamaya çalışmasın.
  Herkes işine baksın.
  Şirket sorumlusu: Ali AÇIKGÖZ
  ÜNYE/ORDU AÇIKGÖZ NAKLİYAT ŞUBESİ
  Saygılarımla Arz Ederim.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın