Ünye Belediyesi Sosyal Tesisleri

Ünye Belediyesi Sosyal Tesisleri

Ünye Belediyesi Sosyal Tesisleri, Atatürk Parkı’nda bulunan 2013 yılının sonlarına doğru açılan bir restourant.Restoranın işletmesi Ünye Belediyesine ait.

Restoran iki kattan oluşuyor ve her iki katında da yemek yieyebiliyorsunuz. Üst katta 2, 4 ve 8 kişilik olmak üzere toplamda 44 masa bulunuyor. Alt katta ise 4 kişilik 20 kadar masaları var. Ayrıca üst katta dışarıda oturabileceğiniz birkaç masa da mevcut. Yani toplam kapasiteleri 200’ün üzerinde.

Bizim incelemelerimizde gözümüze ilk çarpan detay Ünye de manzara ve pide(lezzet) denilince akla gelen yeri Çakırtepe ve buradaki restoranlar diye bilinmesinin yanlış olduğu oldu. Çünkü eğer gün ışığında buraya gelirseniz hem müthiş(Çakırpeteden görülemeyen) Atatürk Parkı manzarası hemde diğer tarafta olan İskele, Cumhuriyet Meydanı ve Yalı tarafındaki manzarayı görebilmeniz. Fakat geceleri karanlıktan dolayı bu şekilde olamıyor, gündüzleri veya güneş batarken gitmenizi tavsiye ederiz.

Haftasonları’nda sadece Pazar gününde açık büfe kahvaltı sunuyorlar. Fakat birhayli kalabalık oluyor. Saat 10:00’dan sonraya kalmanızı tavsiye etmem.

Fiyatları ise kaliteli hizmetlerine göre normal seviyede. Hız, servis ve lezzet bakımından memnun kaldık.

Menülerinde birçok yerli yemeğimizi bulabiliyorsunuz. Sulu yemek veya pide, lahmacun gibi seçenekleri bulunuyor.

Önceden çok fonksiyonlu park olarak kurulan Atatürk Parkı’nın aynı zamanda harika bir manzaraya sahip olan bu restoranın açılmasıyla muhteşem bir hal aldı. Atatürk Parkı tanıtım yazımızı inceleyerek daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Telefon Numarası : 0 (452) 333 07 01

Adres : Kaledere Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, Atatürk Parkı – Ünye/Ordu



Bu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın