Ünye Birlik

Ünye Birlik

Ünye Birlik, 10 yılı aşkın süredir Sabah 06.00’dan öğleden sonra 18.00’e kadar Ünye’den; Terme, Çarşamba ve Samsun’a her yarım saatte bir sefer düzenleyen bir firma. Firmanın otobüsleri yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere ortalama 30 kişi kapasitesine sahip.

Yolculuk esnasında otobüste Şoför ve Muavin bulunuyor ve Otobüs’te su hizmeti veriyorlar. Ortalama 1,5 – 2 saatte Samsun Otogar’a ulaşıyorlar. Eğer Samsun şehir merkezine gidecekseniz Samsun Otogar’dan Cumhuriyet Meydanı’na servisleri bulunuyor.

Haftaiçi sabahlarında ilk veya ikinci otobüsle gidecekseniz bir gün önceden yer ayırtmanız gerekebiliyor. Öğle veya öğleden sonra gidecekseniz otobüsler çok dolu olmuyor aynı gün içerisinde(öğlene kadar) yer ayırtabilirsiniz.

Paso alırsanız veya öğrenci iseniz pasolu fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. Bir fotoğraf ve Nüfus Cüzdanınızla Ünye Birlik Pasosu çıkartabilirsiniz. Samsun’a sık sık gidecekseniz daha bu pasoyla daha uygun bir fiyata gidebilirsiniz.

Fiyatlar için 1 Ağustos 2013 Perşembe tarihinde güncellenmiş sizin için sitemize eklediğimiz fiyat tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Samsun ve Ünye Yazıhanelerinin Telefon Numaraları ve diğer iletişim kanallarının bilgileri aşağıda yazıyor.

Telefon Numarası(Köy Garajı/Yazıhane) : 0 (452) 323 43 83 – 0 (452) 333 47 00 – 0 (542) 452 69 00

Telefon Numarası(Otogar) : 0 (452) 323 78 87

Telefon Numarası(Ünye Meydan) : 0 (542) 452 81 00

Faks Numarası : 0 (452) 333 47 00

Adres : Ünye Otogar  –  P.K. 52300 Ünye/Ordu

______________________

Samsun Otogar Bilgileri :

Telefon Numarası : – *Otogar’da Telefon Bulunmamakta. Meydandaki şubeyi arayabilirsiniz.

Adres : Samsun, Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali – P.K. 55000 Merkez/Samsun

______________________

Samsun Cumhuriyet Meydanı Ünye Birlik Şubesi :

Telefon Numarası : 0 (542) 452 49 00

Adres : Cumhuriyet Meydanı – P.K. 55000 Merkez/Samsun

Ünye Birlik Fiyat ListesiBu sayfayı başkalarıyla paylaşın :

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

24 Yorum

 • Ben samsunluyum ama 3,5 senedir Ünye’de oturuyorum. Ünye birlik otobüslerinden hiç memnun degilim; şoför ve muavinlerinden. Samsundan Ünye’ye gidiyorum ama fatsa & Ordu birlik otobüsleri sizden daha çok alaka ve özen veriyor. Samsunluyum ama Ünyede otuduğum için gururluyum. Samsunlu bir yolcuyum ama bin yolcuya değerim dikkat edinizz!

 • Size 2 Eylül 2014 Salı günü, Saat 18.00’da Ünye’den Samsun’a giden araçta yaşadıklarımı anlatacağım ve bir şikayette bulunacağım.

  • Biz herhangi bir şikayet almıyoruz; şikayetinizi yetkili kurumlara veya işletmenin kendisine yapabilirsiniz.
   İnternet sitemiz Ünye Birliğin resmi sitesi değil sadece tanıtımı ve iletişim yollarının yayınlandığı bir sitedir.
   İyi günler.

 • Merhaba . Samsundan ünyeye gidicem ama yanımda evcil kedim var . Kutusunda sakinleştirici verirsem tasiyabiliyor muyum ?

  • Meydandan servisle otogara gidebilir veya belediye evleri civarındaki metro yazıhanesinden binebilirsiniz. Telefon ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 • Ünye’den Ordu’ya gitmek icin aradigim sube numaraniz kullanilmamaktadir diyo. Acaba yeni numaraniz nedir ?

 • İyi günler acaba Ünye Terme arası seferde Terme otogarında mı bırakıyorsunuz yoksa herhangi bir yerde indirebilir mısınız yolda

  • Terme Otogar’ı zaten devlet sahil yolu üzerinde ve yol kenarında bulunuyor. Yani otogar’ın üzerinde veya yol üzerinde müsait noktalarda otobüsten inebilrisiniz.

 • 01/12/2017 tarih cuma akşamı 19.30 saatlerinde Samsun Belediye evleri durağından Ünye’ye hareket eden 52LN 545 plakalı araç kaptanına ve yardımcısının müşteriye davranış ve yapmış olduğu ikramlardan dolayı teşekkür ederim. Araç yeni personel iyi niyetli çok hoş bir yolculuk yaptım kendilerine ve Ünye Birlik Otobüs işletmesine ayrıca Samsun Cumhuriyet Meydanı sorumlusu arkadaşa çok teşekkür ederim. Ünye Birlik firmasına başarılar dilerim.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın