Ünye Çalık Yedaş

Ünye Çalık Yedaş
Ünye Çalış Yedaş, Eski Adıyla; Ünye Tedaş : Ünye halkının elektrik dağıtımını ve arıza sorunlarını üstleniyor. Elektrik faturalarını bu şube’den veya internetten ödeyebiliyorsunuz.


Şube önceden Hükümet Caddesi’nin Niksar Caddesi’ne 50 – 60 Metre kaldığı bir arada bulunuyordu. Fakat artık Burunucu Mahallesindeki yeni binasına taşındı. Önceden Tedaş diye geçiyordu son birkaç yıldır yeni ismini kullanıyor. Arıza durumunda 444 55 23 numarasını arayabilirsiniz. Ünye şubesine aşağıdaki bilgiler ile ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Cumartesi günleri belli bir saate kadar vezneler açık oluyor, bu konuda telefonla bilgi alabilirsiniz. Yalnız okunmamış sayaçları hafta sonları faturalandıramıyor, yalnızca çıkmış ve sayacı okunmuş faturalarınız yatırılabiliyor.

Ünye Çalık Yedaş’ın yeni binası, Burunucu Mahallesinde, Burunucu Camii’nin hemen alt yanında bulunuyor. Yeşil Dolmuşlar ile gidilebiliyor ve ‘Hasan Baba’ denilen yerde inerseniz tam önünde inmiş olursunuz, Cumhuriyet Meydanından Devlet Hastanesine giderken Hastahaneye gelmeden 250 metre kadar önce.

Öğle Arası : 12.00 – 13.00(Haftaiçi her gün)

Adres : Burunucu Mahallesi, Devlet Sahil Yolu, Numara : 525 – P.K. 52300 Ünye/Ordu

Telefon : 0 (452) 323 48 12

Ünye Çalık Yedaş” için 6 yorum
 1. Bekir Tokaç diyor ki:

  Son ödemesi gecikmiş ihbarli faturalarda; aynı gün içinde abone faturayı ödedikten sonra abonenin elektriğini kesmiş olabiliyorsunuz. Bu durumdada kapatma veya açma ücreti alıyorsanız almamanızı öneriyorum. Eğer almıyorsanız dikkate almayınız:)

  • Ünye Çalık Yedaş (Adına) diyor ki:

   Bekir Bey, Merhaba.
   Çalık Yedaş İşletmesi, ihbar yapıldığı veya ihbardan sonra elektiriğin kesileceği günün erken saatlerde yapılan fatura ödemelerinden sonra elektiriğin kesilmesi işlemini o an iptal etmektedir. Bu türde bir sistem hatası bulunmamaktadır.
   Zaten elektiriğiniz ihbar yapıldığı gün değil birkaç gün sonra kesintiye uğrayacaktır.
   Böyle bir sorun yaşayacağımızı sanmıyoruz, iyi günler dileriz.

 2. Metin diyor ki:

  Ödeme noktasından yapılmış olan ödemeler kurumda neden gözükmüyor? Yanlışlıkla tekrar ödenmeye fırsat veriliyor. Ödemesi yapılmış bir fatura yanlışlıkla bile olsa tekrar ödenmeye kalkıldığında sistemin ödemeye kapalı olması gerekmez mi? Bu haksız kazanç sağlamanın yeni bir yolu mudur, yoksa eğer iyi niyetli bir iş yapılıyorsa kazaen yapılan bu hatanın sorumluluğu kimdedir?

  • Selman diyor ki:

   Metin Bey, biz ‘Ünye Çalık Yedaş’ değiliz.
   Sadece iletişim bilgilerini sizlere sağlayan bir internet sitesiyiz.
   Bu şekilde bir hata için işletmeye gidip başvurmalısınız.
   Sanmıyoruz ki bilerek böyle bir hataya düşülsün.

 3. Ozan diyor ki:

  Merhaba,
  Ben kayıp bedeli ile bilgi edinmek istiyorum.
  Neden ben fazla kayıp bedeli ödüyorum?
  Ortalama aylık : 15 TL.
  – Abone Numaram : 4**1651*19

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>