Ünye Fındık Fiyatı

Ünye Fındık Fiyatı

Bilinen fındık yörelerinden biri olan Ünye İlçemizin Fındık Fiyatları oldukça merak edilen konulardan biri. Günlük olarak merak ediken fındığın kilogram ücretini aşağıdaki tablodan güncel olarak takip edebilirsiniz. Sistemimiz fiyatı sürekli olarak güncellemektedir.

Bu tabloda verilen fiyat fındığın kilosunuz en az ne kadar ettiğini gösterecektir. En doğru fiyat için satış yapacağınız tüccarlardan net alış fiyatlarını öğrenmeniz gerekmektedir.

Bizim size gösterdiğimiz fiyat bilgilendirme amaçlıdır. Satmaya giderken fındığınızın en az ne kadar ettiğini bilerek gitmenize yardımcı olmak amacıyla koyulmuştur. Fındık tüccarları da fındık fiyatlarını Fabrikalardan Telefon ile öğrenmektedir. İnternet üzerinden bulabileceğiniz en güncel ücretleri sizin için toparladık.

Ayrıca fındığımızın kilogram fiyatını Ordu, Giresun, Düzce , Trabzon, Fatsa, Samsun ve Akçakoca ile karşılaştırabilmeniz için tabloda fındık üretilen diğer şehirlerin fiyatları da bulunuyor.

Yukarıdaki tablonun yüklenmesi biraz zaman alabilir lütfen birkaç saniye bekleyin. Görüntülemede sorun yaşarsanız buraya tıklayabilirsiniz.Bu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın