Ünye Fındık Fiyatı

Ünye Fındık Fiyatı

Bilinen fındık yörelerinden biri olan Ünye İlçemizin Fındık Fiyatları oldukça merak edilen konulardan biri. Günlük olarak öğrenilmesi gereken fındığın kilogram ücretini aşağıdaki tablodan güncel olarak öğrenebilirsiniz. Sistemimiz fiyatı her iki saniyede bir güncellemektedir.
Bu tabloda verilen fiyat fındığın kilosunuz en az ne kadar ettiğini gösterecektir. En doğru fiyat için Tüccarlardan fındık alış fiyatlarını öğrenmeniz gerekmektedir.

Bizim size gösterdiğimiz fiyat bilgilendirme amaçlıdır. Satmaya giderken fındığınızın en az ne kadar ettiğini bilerek gitmenize yardımcı olmak amacıyla koyulmuştur. Fındık tüccarları da fındık fiyatlarını Fabrikalardan Telefon ile öğrenmektedir. İnternet üzerinden bulabileceğiniz en güncel ücretleri sizin için toparladık.

Ayrıca fındığımızın kilogram fiyatını Ordu, Giresun, Düzce ve Akçakoca ile karşılaştırabilmeniz için tabloya başka yerlerin fındık fiyatlarını da ekledik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>