Ünye İnkur Arası Kaç Kilometre

İnkur, Ünye’nin en yakın eski beldesi olma özelliğine sahip. İnkur’a gitmek için sadece Niksar Caddesi üzerinden iç kesime doğru gitmeni yeterli. Bizim size verdiğimiz km cinsinden uzaklık İnkur Belediyesi’nin yani İnkur Kasabasının Merkezi’ne ulaşmak için gitmeniz gereken mesafeyi gösteriyor.

Ünye ile İnkur Arası Mesafe Ne Kadar: 16,5 Kilometre

Ünye İnkur Arası Ne Kadar Sürüyor: 15 – 20 Dakika

Yukarıda verdiğimiz değerler Ünye Hanboğazı Mevkii ile İnkur Belediyesi arasındaki uzaklığın Kilometre olarak ölçülmesinden elde edilen uzaklıktır. Ve yol tamamen asfalt yol’dan oluşmaktadır.

İnkur Beldesinin köylerine gitmek için köy yollarına sapmanız ve fazladan 5 kilometre daha yol alabilme ihtimaliniz bulunmaktadır. İnkur Merkez’den önce İnkur’a ait Çet Dağı Mesire Alanı ve birkaç mahalle bulunmaktadır. Onun dışındaki köy ve mahalleler için İnkur’un Merkezindeki kişilerden yol bilgisi almanız gerekebilir; köy yollarında navigasyon’un stabil çalışmadığını bildirmek isteriz.

İnkur Kasabası ve İnkur Belediyesi Hakkında bilgi edinmek için İnkur Beldesi isimli kısa ve bilgilendirici olan yazımızı okuyabilirsiniz.Bu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın