Ünye Kılıç Otel

Ünye Kılıç Otel

Ünye Kılıç Otel
Ünye’de Cumhuriyet Meydanına ve haliyle şehrin merkezine en yakın otellerden biri olan Kılıç Otel yıllardır aynı yerine müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Toplamda 18 odası bulunan ve 4 kattan oluşan otelin 40 civarında yatak kapasitesi bulunuyor. Oldukça şirin gözüken otel Ünye Çınar Ağacının altındaki, Saray Camii’nin arkasında bulunuyor. Otele kalmayı planladığınız tarihler için özellikle tatil olan yaz aylarında yer bulma konusunda zorluk yaşamamanız adına önceden telefon etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

İlçe içerisindeki her yere toplu taşıma, kendi aracınız veya taksi ile kolayca gitmek istiyorsanız bu otel tam sizlik; 100 metre yani 1 dakika kadar yürüyerek bir otoparka ulaşabiliyorsunuz, kendi arabanızla gelmek için ideal. Ayrıca otelin kapısının önünde bir taksi durağı bulunuyor. Aynı şekilde 3 farklı dolmuş hattına birkaç dakika içinde kolayca ulaşabiliyor ve istediğiniz yere gitmeniz çok kolay hale geliyor.

Otel, Ünye’de deniz kenarında, manzarası veya havuzu bulunan diğer otellere göre geri plana düşse de sakinliği ile dikkat çekiyor. Bu ölçüde daha lüks otellere göre daha ucuza kalabilir ve ister deniz isterseniz tüm gezilecek yerlere gidebilir ve çarşı içinde kalmak için oldukça ideal.

Aşağıdan iletişim yollarına ulaşabilirsiniz.

Telefon Numarası : 0(452) 323 12 24

Adres : Kaledere Mahallesi, Hacı Emin Caddesi, Numara : 6/A P.K. 52300 – Ünye/OrduBu sayfayı başkalarıyla paylaşın :

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın