Ünye Mng Kargo

Ünye Mng Kargo

Ünye Mng Kargo
Ünye Mng Kargo, belediye caddesi üzerinde hamboğazı mevkiinde diğer kargo şirketlerinin de olduğu civarda bulunuyor. Şube aynı zamanda yurtdışından FedEx ile gelen gönderilerinizde aracılık yaparak evinize kadar teslim ediyor.

Bu sektörde 10 yılı tamamlamış olan Mng Kargo ile yapacağınız gönderileri şubeden teslim edebiliyor veya telefon ederek adresinizden almalarını sağlayabiliyorsunuz. Teslim edilecek ile göre poşetleme yapan mng kargo ile aynı zamanda kapıda ödemeli kargo gönderebiliyor, tutarını siz belirliyorsunuz ve kargo teslim alındığında ücreti sizin hesabınıza yatırıyorlar. Acil kargolarınızda fiyat farkını ödeyerek hızlı kargonuzu uçak aracılığıyla gönderme imkanına da sahipsiniz.

Haftaiçinde saat 17:00’ye kadar kargonuzun evden alınması için talimat verebilir veya 18:30’a kadar şubeye teslim edebilirsiniz. Cumartesi günleri ise kargonuzun evden alınmasını istiyorsanız saat 13:30’a kadar telefon etmelisiniz. Cumartesi şubeden ise 14:00’e kadar kargo teslim alıyorlar. Pazar günleri kapalı.

Mng Kargo Ünye Şubesine erişim seçenekleri aşağıdaki şekilde :

Adres : Liseler Mahallesi, Belediye Caddesi, Numara : 78/G – P.K. 52300 Ünye/Ordu

Telefon Numarası : 0(452) 324 49 70


Bu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın