Ünye Ösym Merkezi

Ünye Ösym Merkezi

Ünye Ösym Bürosu, Ordu Büyükşehir dışında ilimizde bulunan tek ösym sınav koordinatörlüğü. Ünye dışında başka bir ilçede bulunmuyor. En yakın ösym merkezleri sırayla; Çarşamba, Ordu/Merkez, Samsun/Merkez ve Bafra’da bulunuyor.Ösym’nin Online Aday İşlemleri Sistemindeki bazı belgeler veya fotoğraflarınız eski veya yetersiz olduğunda işleminizi/başvurunuzu internetten yapamadığınızda bu bürolara gitmeniz gerekebiliyor. Ama başvuru durumunda çarşıda bulunan Ösym Sınav Başvuru Merkezini kullanabiliyorsunuz.

Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi‘nin içerisinde bulunan ösym bürosu kapıdan girdiğinizde hemen sağ tarafta yer alıyor.

Ünye Ösym Sınav Başvuru Merkezi : İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi uzak olduğu için Ösym, şehrin merkezinde bir sınav başvuru merkezi belirlemiş. Ösym Sınav Başvurularınızı Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi‘nden yapabiliyorsunuz. Gölevi Mahallesine kadar gitmenize gerek kalmıyor. Yinelemekte fayda var her işleminizi değil sadece başvurularınızı buradan yapabiliyorsunuz.

Yeşil hat dolmuşları ile kolayca ulaşabiledeğiniz asıl Ösym Sınav Koordinatörlüğü İletişim Bilgileri ise aşağıda gibi ;

Adres : Gölevi Mahallesi, Devlet Sahil Yolu, Ünye İktisadi ve İdari Bilimle Fakültesi Dekanlığı – Ünye/Ordu

Telefon Numarası : 0 (452) 323 82 55

Faks Numarası : 0 (452) 323 82 56Bu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın