Ünye Acara Dinlenme Tesisleri

Ordu Ünye Acara Dinlenme Tesisleri

Acara Dinlenme Tesisleri, 2005 yılından bu yana Ünye Halkına ve Karadeniz Devlet Sahil Yolu üzerinden sehayat eden yolculara hizmet veriyor. Hemen yanında bir benzin istasyonu bulunuyor. Ünye ile Fatsa İlçelerinin tam ortasında bulunan işletme normal günlerde kafe ve restoran olarak hizmet veriyor. Kahvaltılarında : çay, çorba, menemen, tost ve sahanda yumurta; yemek menülerinde ise : pizza, sac tava, köfte, pide, pirzola, güven, kuru fasülye ve pilav bulunuyor.

Özel günlerinizde ise sünnet, normal veya kır düğünü ve nişan merasimlerinizde kiralama imkanı tanıyor. Bu tür organizasyonlarda yemek ihtiyacınızı da karşılıyor. Yukarıda fotoğrafı göreceğiniz üzere açık ve kapalı ortamlara masa ve sandalyeleri yerleştirerek etkinlik mevcudunuza göre çevre düzenlemesi yapıyor. Deniz kıyısındaki mevkisiyle oldukça hoş bir faaliyet düzenlemiş oluyorsunuz.

8000 metrekare üzerinde kurulu olan işletmenin 1200 kişilik açık ve 300 kişilik kapalı etkinlik alanları bulunuyor. Özel gün ve gecelerinizde aşağıdaki adres ve telefon numaralarını kullanabilir ve alanı ziyaret edebilirsiniz.

Adres : Güzel Yalı Mahallesi, Fatsa Yolu Onuncu Kilometre – P.K. 52300 Ünye/Ordu

Telefon Numarası : 0 (452) 346 33 13

Cep Telefonu Numarası (Ünye) : 0 (537) 869 71 51 / İbrahim Tan

Cep Telefonu Numarası (Fatsa) : 0 (532) 050 39 52 / Mehmet KayalıkBu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın