Ünye Açıkgöz Nakliyat

Ünye Açıkgöz Nakliyat

Ünye Açıkgöz Nakliyat, ilçemizde eşya taşımacılığı hizmeti veren bir firma. Ev ve işyerlerinizin eşyalarının taşınması konusunda yardımcı oluyorlar.

İlçe içi taşınma hizmeti dışında Ünye’ye taşınma veya Ünye’den taşınma durumlarınızda da firmadan şehirlerarası olarak taşıma hizmeti alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bir süre önce gidip randevu almanız gerekiyor.

Firma taşımalarını; eşyalarınızı önce streç film ile ambalajlıyor ve akabinde bu ambalajın üzerine sünger tarzı bir kalın bir kumaş ile sarıp o şekilde taşıma yapıyorlar. Bu şekilde taşıma yapıldığında eşyalarınız kirlenmiyor; çizilip yıpranmıyor. Zaten eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiğinde -sigortalı taşıma yaptıkları için- masraflarınızı karşılıyorlar.

Fiyatta ise eşyaların indirileceği kat, tekrar çıkarılacağı kat, asansör durumuna göre bir belirleme yapıyorlar. Şehirlerarası olduğunda işin içine mesafe’de giriyor.

Açıkgöz nakliyat ile çalışmanın en güzel yanlarından biri ise sökme ve kurulum işlemlerinizde eve taşınma öncesi ve sonrasında usta getirmenize gerek kalmıyor; kendi ekibi ile sökme ve kurma kısımlarını hallediyorlar.

İşletmeci : Ali Açıkgöz

Telefon Numarası : 0 (452) 333 85 85

Gsm Numaraları : 0 (543) 760 27 34 & 0 (534) 777 73 34

Adres : Liseler Mahallesi, Belediye Caddesi, Hanboğazı Mevkii, Numara : 76/B – P.K. Ünye/OrduBu sayfayı başkalarıyla paylaşın :

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın