Ünye İstikbal Mobilya

Ünye İstikbal Mobilya

Ünye İstikbal Mağazası, 2011 yılında Ünye Stadyumu ve Liseler Bölgesi civarına beş katlı bir binaya kuruldu. Tam olarak şişeleme olarak adlandırılan yerin karşısında bulunan mobilya mağazası; Ünye’nin ilk ve tek İstikbal Mobilya Mağazası özelliğini taşıyor.

Samsun bölgesine bağlı olan işletme Pazar günü 11:00 ile 18:00 arasında hizmet vermekte. Diğer günler ise tüm gün açık oluyor.

Yetkili: Bayram BAYRAKTAR

Adres: Kaledere Mahallesi, Niksar Caddesi, Endüstri Meslek Lisesi Karşısı, Numara: 54 – P.K. 52300 Ünye/Ordu

Telefon Numarası: 0 (452) 323 53 30 & 0 (362) 266 99 87

E-Posta Adresi: bsb.ari@bayi.isttikbal.com.tr

İstikbal Mobilya’nın 2012 yılında çekilmiş bir fotoğrafı :

Ünye İstikbal MobilyaBu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Bir Adet Yorum Mevcut

  • Ünye istikbal mağazasından yatak odası takımı aldım Şubat başında. unyedeki adrese servis yatak odası takımını getirdi. esyalari indirdiler. ev küçük geldiği için başka bı eve taşınma kararı aldık eşyalar açılmadı ev tutulduğu zaman haber verirsiniz gelip kurulumunu yaparız dediler. teslim Edip gittiler. ayni gün istikbal Ünye mağazasından sorumlu kişi beni arayıp eşyaları sakın açmayın yoksa garantisi iptal olur dediler. ben bu durumdan suphelendim. bu arada tayinim çıktı Denizli iline ben eşyaları açmadan Denizli’ye göç getirdim. pamukkale halk caddesi üzerinde bulunan istikbal mağazasında görevli kurulum yapan arkadaşlarla belli bir ücret karşılığı anlaştık esyalarimi kurmaya geldiler arkadaşlar paketlerin orjinal olmadığını yatak odasının ikinci el olduğunu yada fuarlarda gezdirilen teşhir ürünü olduğunu söylediler. ayni zamanda rsimledik deforme olan kısımlarını. şimdi hukuki süreç baslatiyorum kendilerine dava açıyorum. parasinida maduriyetim giderilinceye kadar bekleticem. sifir ürün alıyoruz bizi kandırıp ikinci el ürün veriyolar. insanlari bu şekilde kandırmaya hakları yok.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın