Ünye Kılıç Otel

Ünye’de Cumhuriyet Meydanına ve haliyle şehrin merkezine en yakın otellerden biri olan Kılıç Otel yıllardır aynı yerinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Toplamda 18 odası bulunan ve 4 kattan oluşan otelin kırk kadar yatak kapasitesi bulunuyor. Oldukça şirin gözüken otel Ünye Çınar Ağacının altındaki, Saray Camii’nin arkasında bulunuyor. Otele kalmayı planladığınız tarihler için özellikle tatil olan yaz aylarında yer bulma konusunda zorluk yaşamamanız adına önceden telefon etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

İlçe içerisindeki her yere toplu taşıma, kendi aracınız veya taksi ile kolayca gitmek istiyorsanız bu otel tam sizlik; 100 metre yani bir dakika kadar yürüyerek özel otoparklara ulaşabiliyorsunuz, bu sebeple kendi arabanızla gelmek için ideal bir konumda. İlave olarak üç farklı dolmuş hattına birkaç dakika içinde kolayca ulaşabiliyorsunuz böylece istediğiniz yere toplu taşıma vasıtasıyla gitmeniz çok kolay hale geliyor.

Otel, Ünye’de deniz kenarında, manzarası veya havuzu bulunan diğer otellere göre geri plana düşse de sakinliği ve merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Bu ölçüde daha lüks otellere göre daha ucuza kalabilir ve ister deniz isterseniz gezilecek diğer yerlere gidebilir lokasyonda bulunuyor.

Aşağıdan iletişim seçeneklerini görebilirsiniz.

Telefon Numarası: 0 (452) 323 12 24

Adres: Kaledere Mahallesi, Hacı Emin Caddesi, Numara: 6/A – P.K. 52300 Ünye/ORDU

Otel’in 2014 yılı’nda tarafımızdan çekilmiş bir fotoğrafı:Ünye Kılıç OtelBu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın