Ünye Kuveyt Türk Katılım Bankası

Ünye Kuveyt Türk

Kuveyt Türk Katılım Bankası, 25 Nisan 2014 Cuma günü itibariyle Ünye’de Hanboğazı mevkii’nde Hükümet Caddesi üzerinde açıldı.İlçemizin, ilk katılım bankası olmasının yanı sıra şimdilik tek katılım bankası olma özelliğine de sahip olan Kuveyt Türk “Sağlam Bankacılık” sloganıyla bugün 291. şubesini Ünyemizde açtı.

Diğer bankalara göre daha az sıra beklediğiniz Kuveyt Türk Katılım Bankasını tercih etmeniz için birçok sebep bulunuyor. Diğer bankalarda olmayan anında(10 dakika içerisinde) yeni açtığınız kartları basma imkanı, hiçbir kart ve hesabınızdan işletim veya kullanım ücreti alınmaması, İnternet Bankacılığı üzerinde Havale & Eft ücretlerinin olmaması ve müşterilerine faizsiz bankacılık imkanı sunmaları gibi özelliklere sahipler.

180 metrekarelik bir alan üzerine kurulan şube aynı zamanda 200’ün üzerindeki kiralık kasasıyla müşterilerine kiralık kasa hizmeti veriyor. Neova Sigorta’nın yetkili acenteliğini yapıyor. Ayrıca MoneyGram aracılığıyla şube üzerinden uluslararası para transferi yapmanıza imkan tanıyorlar.

Şubenin önünde bulunan İşlematik(Bankamatik) üzerinden ister kartınızla ister kartsız olarak hesabınıza para yatırabilir ve çekebilir, kredi kartınızın borcunu ödeyebilirsiniz. Bunların yanı sıra cep telefonlarınıza lira(kontör) yükleyebilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Aşağıdan şubenin açılış, kapanış ve öğle arası saatleri, şube müdürü ile iletişim yollarına ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri : 08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:00

Şube Müdürü : Hamdi Çolak

Adres : Liseler Mahallesi, Hükümet Caddesi, Numara : 90 – P.K.52300 Ünye/Ordu

Telefon Numarası : 0 (452) 333 66 44 Müşteri Hizmetleri : 444 0 123

Faks Numarası : 0 (452) 333 66 46Bu sayfayı başkalarıyla paylaşın :

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın