Ünye Oski

Ordu Ünye Oski

Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi(OSKİ), 2014 yılı Nisan ayı’nda açılmasıyla beraber Ünye ile birlikte ilimizin tüm ilçelerine şube müdürlüklerini açtı.

Önceden Dönerçeşme Meydanı’nda bulunan Ünye Oski sonradan yerini değiştirerek Kaledere Mahallesi’ne taşındı. Şube Köylü Pazarı civarında bulunuyor.

Su faturası ödemelerinizi, bu şubeden ister nakit ister kredi(ve banka) kartınız ile ödeyebilirsiniz. Faturalarınızı bunun yanı sıra Ptt şubelerinden ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ödeyebiliyorsunuz. Anlaşmalı bankaların internet şubeleri ve Oski’nin resmi internet sitesi üzerinden su faturalarınızı online olarak ödeyebiliyorsunuz.

Planlı su kesintilerini Oski internet sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden arıza kaydı oluşturabilir ya da 0 (452) 233 06 96 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bu şubeden kartlı sayaçlarınıza da bakiye yükleyebiliyorsunuz. EKS yüklemelerinizi de, fatura ödemelerinizi de hem banka/bankamatik/maaş kartı veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Çalışma Saatleri : Hafta içi / 08:00 – 16:30 | *Öğle arasında da hizmet vermektedir.

Hatfa sonu / 10:00 – 16:00 | *Sadece fatura tahsilatı

Telefon Numarası : 0 (452) 323 19 85

Adres : Kaledere Mahallesi, Arzanoğlu Caddesi, Aydınlar Sokak, Numara : 14/A – Ünye/ORDUBu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

Bir Adet Yorum Mevcut

  • Saylan Mahallesi İçme suyuna kavuştu.

    Ordu Büyükşehir Belediyesi desteği ile mahallemiz içme suyuna kavuşmuş olup, Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver YILMAZ bey olmak üzere Ünye Belediyesi, Oski Ünye Şubesi çalışanları, daire müdürleri (Mustafa ÖZKAN, ersin ÇAMOĞLU, Fatih YÜRÜK) olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımı mahallem adına sunarım.

    Abdullah ÜNYELİ
    Saylan Mahalle Muhtarı
    0544 393 82 83

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın