Ünye Turizm Otelcilik Uygulama Oteli

Ünye Turizm Otelcilik Uygulama Oteli

Ünye Turizm ve Otelcilik Lisesi Uygulama Oteli, 2013 yılı itibariyle açıldı. Otel toplamda iki tanesi suit olmakla birlikte toplamda otuz oda ve altmış yatak mevcuduna sahip.Beş katlı bu otel, üç yıldızlı otellerden daha kaliteli olmakla birlikte uygulama oteli olduğu için bir yıldızlandırma yapılmamış. Şehrin dışına doğru Samsun yönünde sakin bir mevkii’de bulunan otelin fiyatları da diğer otellere göre oldukça uygun. Etrafı ağaçlarla kaplı olan otelin yaz aylarında ve tatil günlerinde, kapasitesi yüksek olmadığı için otel oldukça sakin oluyor. Ayrıca doğa, deniz ve Yunus Emre Türbesi manzaralı otelde otopark sorunu yaşamıyorsunuz. Şehrin sıcağı ve kalabalığından biraz uzak olmak isteyen kişiler için burası birebir. Bahçesinin içinde Turizm ve Otelcilik Lisesi’de bulunduğu için eğer okul olduğu zamanlarda misafir olursanız bu sakinliği garanti edemeyeceğim 🙂

Ünye Turizm Otelcilik Uygulama Otel Örnek Oda

Ulaşım için ise dolmuşlara binseniz dahi otelin tam önünde inemiyorsunuz biraz yürüme mesafesi kalıyor. Denize yakın(Deniz Manzaralı) olsa da hem 3-4 kilometre uzaklıktaki otelden şehrin merkezine veya denize kolaylıkla gitmek için kendi arabanızla gelmeniz yararınıza olacaktır.

Otelin tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve süit olmak üzere dört çeşitte odası bulunmakla diğer otellerde bulunan varsayılan hususiyetler burada da bulunmakta. Kahvaltıları ise fiyatlarına dahil. Yaz aylarında Ünye’nin en bulunmaz ve aranır otellerinden olan Ünye Turizm ve Otelcilik Lisesi Uygulama Oteli’ne önceden rezervasyon yaptırmadan veya müsait odaları olup olmadığını teyit etmeden gitmenizi tavsiye etmiyoruz.

Ünye Turizm Otelcilik Uygulama Otel Örnek Oda

Sadece otel yani yatılı kalma maksatlı işleriniz değil; düğün, toplantı veya seminer gibi programlarınızda yüz kişilik toplantı(konferans) salonunu kiralayabilirsiniz. Bunun dışında 150 ve 200 kişilik biri zemin katta diğeri çatı katında bulunan iki tane restaurantları bulunuyor.

Otele, Ünye’den Samsun yoluna giderken merkeze beş kilometre mesafede bulunan anatolia(veya toki) konutlarının yanından üç kilometre kadar yukarı çıkarak ulaşabiliyorsunuz.

Telefon Numarası : 0 (452) 324 01 15

 Adres : Gölevi Mahallesi, Çobanlar Mevkii, Eski Okul Sokak, Numara : 65 – P.K. 52300 Ünye/OrduBu içeriği başkalarıyla paylaşın:

Yazar Hakkında

Selman

90'lı yılların başında Ünye'de doğan yazarımız doğup büyüdüğü memleketi hakkında yazılar yazıyor, fotoğraflar çekiyor.

5 Yorum

  • 2015 yazında bir gece kaldık. Tertemiz, odaları düzgün, sakin ve sevimli bir yerdi.Görseli çok güzel. Denizi orman üzerinden gören bir tepede yer alıyor. Şehrin gürültüsünü sevmeyenler için mükemmel…

  • Geçenlerde kalma fırsatımız oldu. Gerçekten keyif vericiydi. Gerek doğası gerek temizliği ve gerekse çalışanların ilgisi gayet tatmin ediciydi. Emeği geçenlerden Allah razı olsun

  • 07.08.2017 – 11.08.2017 tarihleri arasında kalma firsatı bulduk doğası yeşilliğiyle mükemmel stres atmaya kafa dinlemek için güzel bir yer personel hizmetinden memnun kaldık fakat yaz günü odadaki buzdolabı bozuktu.

  • Dün sabah otele giriş yaptık yorumlar üzerine bir gece kaldık gerçekten helal olsun tertemiz ve hizmet kusursuz fiyatı da gayet uygun tebrik ediyorum tekrar gitmeyi düşünüyoruz bundan sonra Ünye deki ikinci evimiz 😊😊

  • 2015 yılında ailece kaldık. çok memnun ayrıldık. yakında yine uğramak istiyoruz.

Konu Hakkında Bir Yorum Yazın